Stolik drewniany PLASTER IX Jesion - komplet + GRATIS

Alicja w Krainie Drewna

PR009

Nowy produkt

Cena: 2 400,00 zł

szt.

+ GRATIS zestaw ażurowych lampionów

Jeśli nie jeden, to dwa ... Zachwycający komplet dwóch jesionowych stolików wykonanych z plastrów w kolorze naturalnym z bielonymi rantami. Najmodniejsze stalowe nogi hairpin legs sprawiają, że stolik znajdzie swoje miejsce zarówno we wnętrzu rustykalnym jak i loftowym. 

(Zestaw lampionów widoczny na zdjęciu nr. 2)

Więcej szczegółów

Opis

Składjesion, metal
SpecyfikacjaBlat o grubości 10 cm
WymiaryStolik 1 - 68x50 cm wys. 50 cm; Stolik 2 - 50x40 cm wys. 37 cm

Więcej informacji

Każdy stolik jest wykonany rzemieślniczo z pasją, a każdy pień opowiada inną historię...

Bruzdy i pęknięcia zostały wypełnione żywicą epoksydową w kolorze białym, która fantastycznie kontrastuje z naturalnym odcieniem drewna dębu. 

Blat jest dobrze wysuszony, idealnie gładki oraz zabezpieczony olejem, który nadał mu aksamitnego wykończenia. Każdy plaster przed obróbką poddany jest fumigacji, czyli procesowi odrobaczania. 

Meble Alicji z Krainy Drewna mają duszę...

Wszystkie meble Alicji w Krainie Drewna to w 100% ręcznie wykonane, wyjątkowe produkty. Każdy egzemplarz jest inny i niepowtarzalny. 

Ze względu na specyfikę materiału - drewno, który nieustannie pracuje, wymaga odpowiednich stałych warunków przechowywania. Nadmierna wilgoć a także susza, mogą powodować zmiany w strukturze drewna (pęknięcia), które nie są w żaden sposób związane z jakością wykonania. 

Produkty powiązane