Sklep CasaBella powstał z myślą o tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań do swoich wnętrz. Nasza oferta skupia się na dekoracjach, które wyróżnią Twój dom na tle innych i sprawią, że stanie się Twoją oazą do relaksu po ciężkim dniu pracy. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Alicja w Krainie Drewna, która z pasją tworzy drewniane przedmioty codziennego użytku ale w niecodziennej formie. Zwykła deska wykonana rękami tej drobnej blondynki, staje się arcydziełem do serwowania serów, a stara stodoła zamienia się w nietuzinkowe lustro, które wita każdego gościa w korytarzu. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Alicji, które będą cieszyć Wasze oczy ale mogą też stać się niezapomnianym prezentem dla najbliższych. 

Sklepów z dekoracjami jest wiele ale my chcemy Wam pokazać to, co najpiękniejsze w nowych kolekcjach. Podążamy za trendami i wyszukujemy perełki wśród morza produktów. Marka Aluro to świetnej jakości produkty dekoracyjne z Indii. W jej ofercie znajdziecie świeczniki, wazony, donice, lampy oraz meble. To najwyższa jakość wykonania oraz wyjątkowy design. 

Podajemy Wam na tacy przepis na modne i funkcjonalne wnętrza i mamy nadzieję na częste spotkania z Wami.