Drewno we wnętrzu to harmonia, ciepło i stylowy design

Drewno we wnętrzu to harmonia, ciepło i stylowy design

Drewno

Drewno to ponadczasowy, szlachetny i unikatowy materiał, który dostaliśmy od Matki Natury. Wykorzystany we wnętrzu emanuje ciepłem i naturalnym, harmonijnym klimatem. Nie starzeje się, a wręcz przeciwnie, z wiekiem, jak dobre wino, nabiera charakteru i niesie w sobie historię zjedzonych kolacji przy stole, rozlanej na ławie kawy czy wosku ze świecy. Jego niewątpliwą zaletą jest uniwersalność, która pozwala mu idealnie wkomponować się w każdy styl aranżacyjny. 

Drewniane meble i detale możesz wykorzystać w wielu różnych pomieszczeniach, a dzięki odmiennym wybarwieniom, gatunkom i wykończeniem stworzysz niepowtarzalny wystrój.

Drewno w wykorzystaniu aranżacyjnym daje ogromne pole rozmachu. Możemy stosować je zarówno na dużych płaszczyznach - jako deski podłogowe czy wykończenie ścian w formie paneli ściennych. Te ostatnie, dekoracyjne i zaskakujące formą marki Aluro, znajdziecie w Casabella. Drewno to także idealny materiał do tworzenia pojedynczych elementów wyposażenia i detali jak: stół, komoda, stoliki kawowe, lampy, świeczniki czy dekoracyjne ramy. 

Zasiąść z rodziną lub przyjaciółmi przy drewnianym, masywnym, ciepłym stole to  prawdziwy komfort w kontakcie z naturą. 

Stół industrialny

Magicznie we wnętrzach wyglądają także stoliki kawowe, te w stylu industrialnym, które często w ciekawy, zaskakujący sposób łączą w sobie ciepło drewna i chłód metalu, znajdziecie w Casabella w zakładce marki Aluro.

Stolik drewniany Arati

Stolik prosty

Podążając za naturalnym charakterem drewna, jego unikalności struktury, a także modną metoda jego obróbki typu handmade, zapraszamy do naszych wnętrz drewno w czystej, surowej formie. Stoliki z  plastrów drewna pozostających w niezmienionej formie wprowadzają wyjątkowo naturalny, urokliwy charakter. Mogą być one ozdobione drewnianą tacą lub świecznikiem. Czarodziejką tego stylu designu jest Alicja w Krainie Drewna, a jej cuda znajdziecie w Casabella.

Wykreowane przez nią stoliki to jedyne w swoim rodzaju unikatowe produkty. Nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, ponieważ nie ma na świecie dwóch identycznych kawałków drewna. Każde drzewo jest stworzone przez naturę inaczej dlatego możecie mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał dokładnie takiego samego. 

Komplet stolików

Stolik kawowy z plastra

Stolik kawowy dębowy

Stolik kawowy dębowy z plastra

Alicja w krainie Drewna to dusza artystyczna, która widząc kawałek drewna widzi dzieło, które w nim tkwi. Czy to wieszak, czy lustro wszystko jest niepowtarzalne i nieprzewidywalne w jej rękach ale efekty zwalają z nóg. W CasaBella już za chwilę zagoszczą nowe produkty Alicji, więc zaglądajcie jeśli nie chcecie przegapić tych perełek. 

wieszak

zegar z deski

Zegar ze starej deski

Lustro ze starej deski

Lustro z deski

Drewniane lampy będą nie tylko piękną ozdobą wnętrza, ale przede wszystkim pomogą nam stworzyć wieczorową porą naprawdę niepowtarzalny klimat. W Casabella znajdziecie piękne, naturalne lampy Eco Wood , które udekorują drewniane komody, z których każda ma wyjątkowy design.

Lampa drewniana

Odpowiednio zaimpregnowane drewno znajdzie zastosowanie funkcjonalne oraz dekoracyjne na tarasie lub balkonie. Idealnie zharmonizuje się z otaczającą naturą.

Naturalne we wnętrzu było, jest i będzie zawsze bardzo modne. To pewne. Chcąc podążać za wnętrzarskimi trendami w projektowanej przestrzeni musimy znaleźć szczególne miejsce dla drewna.

Casabella zaprasza do bliskiego kontaktu z naturą…

Zdjęcia pochodzą z prywatnego archiwum Alicji w Krainie Drewna.

All comments