Udekoruj swój taras lub balkon na wiosnę…

Udekoruj swój taras lub balkon na wiosnę…

Kiedy poczujemy wiosenne powietrze, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, także na balkonie czy tarasie. Wyczekiwane słoneczne i ciepłe wiosenne dni zachęcają do odpoczynku na dworze, coraz częściej spędzamy czas na balkonie lub tarasie.

Pinterest

żródło: Pinterest

Zaprojektowanie przestrzeni tarasu lub balkonu nie powinno być przypadkowe, ważny jest plan, który pozwoli nam zaaranżować funkcjonalną i piękną przestrzeń.

Pinterest

Lubimy kontakt z naturą dlatego rośliny to nieodzowny element aranżacji. Balkony zdecydowanie łatwiej jest udekorować kwiatami lub roślinami w niewielkich donicach lub wazonach, piękne znajdziecie w CasaBella, aby można było wygospodarować kawałek przestrzeni wypoczynkowej.


Aluro

Warto zadbać o wyjątkowe dodatki jak lampiony i świeczniki które wieczorem wyczarują magiczny klimat

Zadbaj wiosną o to miejsce, nawet mały balkon może być ozdobą i stać się zielonym zakątkiem.

Duże większy pole do popisu daje nam urządzanie tarasu. Jest on przedłużeniem domu, które wprowadza nas w strefę ogrodu. Najbardziej reprezentacyjny jest ten, na który wychodzi się z salonu lub otwartej strefy dziennej. Często pełni on funkcję jadalni na świeżym powietrzu. Dlatego niezbędne na tarasie są komfortowe meble wiklinowe, ratanowe, udekorowane kolorowymi poduchami i pledami. Wyjątkowy stolik kawowy jest również koniecznością, a najpiękniejsze marki Aluro oraz Alicji w Krainie Drewna znajdzie w CasaBella.

Elementy dekoracyjne tarasu to oczywiście duże donice z ciekawą roślinnością, betonowe lub ceramiczne, zjawiskowe wazony ze świeżymi kwiatami oraz piękne źródła światła, które rozświetlą  taras.

Warto zadbać o ładną aranżację tarasu lub balkonu, która pozwoli nam cieszyć się dobrą, wiosenną lub letnią pogodą, a pomoże wam w tym CasaBella.


All comments