Lampa stołowa … funkcjonalny, a zarazem dekoracyjny element naszych wnętrz

Lampa stołowa … funkcjonalny, a zarazem dekoracyjny element naszych wnętrz

Piękne źródło światła to nieodzowny element dekoracji naszych wnętrz. Czasy, kiedy w kwestii oświetlenia ograniczaliśmy się tylko do lamp wiszących na szczęście już dawno odeszły do przeszłości. Z duchem czasu pod wpływem zmieniających się potrzeb zaczęliśmy szukać innych możliwości, a co za tym idzie, dostrzegać zalety oświetlenia pomocniczego i czerpać z korzyści jakie daje zastosowanie go we wnętrzach.

Lampy salonowe

Potencjał zastosowania lamp stołowych we wnętrzach jest nieograniczony, zaaranżowane w konkretnych miejscach pomieszczeń pomagają nam wyeksponować ważne dla nas elementy wyposażenia. Lampy pomagają nam wizualnie oddzielić od siebie i zaakcentować strefy użytkowe o różnym przeznaczeniu.

Delikatny blask, doświetlenie to właśnie główne zalety lamp stołowych, które szczególnie uwydatniają swoje walory wieczorem, wprowadzając ciepło i harmonię do wnętrz. Potrafią również niezwykle zaskakiwać swoim wyglądem, materiałem wykonania czy formą. A ich różnorodność  pozwala na interesującą i inspirującą aranżację każdego domu.

KlasyczneLampa stołowa biała

Nowoczesne

królewskie

Lampa mozaikowa

Lampy szklane i kryształowe

Lampa kryształowa

Lampa stołowa kryształ

Lampy kamienne i betonowe

Lampa kamienna

Lampy drewniane

Lampa drewniana

Udekorowane pięknymi abażurami płóciennymi, ażurowymi czy aksamitnymi, mnogość wariantów to klucz do stworzenia indywidualnego i stylistycznego ładu w każdym wnętrz.

 

P.S. Zachwycające modele odnajdziecie również w kolekcji lamp wiszących Aluro. CasaBella szczególnie pokochała Żyrandol kaskadowy HERMES_ALURO,  zjawiskowy…

All comments