Informacje

Nowe produkty

Promocje

PrestaShop
ALURO – POZWÓL NAM UPIĘKSZYĆ SWÓJ DOM

ALURO – POZWÓL NAM UPIĘKSZYĆ SWÓJ DOM

ALURO

ALURO to fantastyczna nowa marka, która dynamicznie podbija polski rynek wyposażenia wnętrz. Niepowtarzalny design, najwyższa jakość oraz unikatowe wzornictwo to cechy charakteryzujące markę Aluro, która podąża za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Aluro ogromną większość swoich propozycji wykonuje w prywatnych  manufakturach, w których rzemieślnicy wykonują i zdobią produkty ręcznie. Dzięki temu każdy z takich produktów jest niepowtarzalny i emanuje pozytywną energią, dodając wnętrzu wyjątkowego blasku.

Marka Aluro to bogata oferta produktów niezbędnych do stworzenia wyjątkowych kreacji, dekoracji wnętrz. W kolekcjach marki znajdziemy oryginalne meble i dodatki w stylu industrialnym, scandi i loft, a także w stylu prowansalskim i rustykalnym.

  Kolekcja Aluro Minti to meble i dodatki utrzymane w kolorystyce bieli i miętowej zieleni. 

ALURI MINTI

ALURO MINTI

 Kolekcja Aluro Mazine to dodatki do wnętrz w stylu industrialnym.

ALURO

ALURO MAZINE

 Kolekcja Aluro Lamali , w której główna rolę odgrywają designerskie, metalowe meble w industrialnym stylu loft.

 Kolekcja Aluro Forli to bogactwo metalowych dodatków.

ALURO

  Kolekcja Aluro Bertoni to niepowtarzalne meble ogrodowe, z których można wyczarować niezwykłą anżację.

ALURO

Marka Aluro to także oryginalne dodatki szklane, drewniane lub betonowe, które stanowią przepiękne tło dla niepowtarzalnych aksamitnych, pikowanych sof oraz drewniano-metalowych stolików. Duże dekoracyjne elementy, meble, lampy czy lustra pozwalają stworzyć niebanalne wnętrzarskie przestrzenie.

ALURO

ALURO

Aluro wciąż się rozwija, zaskakuje nowościami i oryginalnością dlatego szybko znalazła uznanie w oczach miłośników oryginalnego i niebanalnego designu. My również pokochałyśmy tę markę. W CasaBella znajdziecie wiele produktów sygnowanych marką ALURO.

CasaBella zaprasza na niezwykłą podróż w pięknym stylu...

All comments