Informacje

Nowe produkty

Promocje

PrestaShop
Energetyczne i eleganckie złoto w CasaBella

Energetyczne i eleganckie złoto w CasaBella

                Symbolika złota to dobrobyt i bogactwo. Szykowne, eleganckie i wytworne to cech charakterystyczne dla tego koloru. Złoto w naszych mieszkaniach pojawia się w formie dodatków, które powinny kontrastować z surowością nowoczesnych wnętrz. Rozświetl blaskiem złota swoje wnętrze w te zimowe, chłodne miesiące.

                Złote dodatki wyposażenia wnętrz stanowią nieodłączny element najnowszych trendów wnętrzarskich. Pasują świetnie do pomieszczeń o ciemnej kolorystyce, szczególnie tych urządzonych w barwach takich jak: petrol, granat, ciemna zieleń czy burgund.

Gold&green

Gold&petrol

          Złote dodatki podkreślą ich dostojny charakter i sprawią, że twoje mieszkanie stanie się jeszcze bardziej eleganckie.  Wyglądają również fantastycznie w minimalistycznych wnętrzach o monochromatycznej kolorystyce, w pokojach o barwach pudrowo różowych czy jasnych w stylu glamour.

Pink&gold

                 Złote dodatki podkreślą ich dostojny charakter i sprawią, że twoje mieszkanie stanie się jeszcze bardziej eleganckie.  Wyglądają również fantastycznie w minimalistycznych wnętrzach o monochromatycznej kolorystyce, w pokojach o barwach pudrowo różowych czy jasnych w stylu glamour.

                Złote dodatki będą wyglądać pięknie i szlachetnie w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Złote wazony, świecznikilustra czy lampy stworzą niepowtarzalny charakter w Twoim wnętrzu, a znajdziesz je wszystkie wyjątkowe w casabella.com.pl.

                Kolor złoty kojarzy nam się z paryską elegancją. Styl Parisian Chic to harmonijne połączenie klasycznych i nowoczesnych elementów dekoracyjnych. Przejawia się w detalach w stylu vintage i tradycyjnych kolorach, jak biele i szarościoraz pastelowych odcieniach barw równoważonych przez złote akcenty. Może pragniesz, aby właśnie tak wyglądało wnętrze Twojego domu.

             W aranżacjach w stylu kolonialnym również nie może zabraknąć złota, które dawniej podkreślało status społeczny mieszkańców domu. Współcześnie we wnętrzach w tym stylu chętnie wybierane jest stare złoto, które podkreśla kształt i fakturę przedmiotów.

             Eleganckie pomieszczenia w stylu glamour swoje bogactwo przejawiają w przedmiotach i dodatkach wykonanych z błyszczącego szkła oraz metalu. Doskonałą bazę dla tego stylu tworzą ciemne barwy przełamane połyskującym złotem w różnych jego barwach.

 

                Udekoruj wnętrze Twojego domu pięknymi, złotymi dekoracjami. Pamiętaj, że my również je kochamy w casabella.com.pl

 

All comments