Informacje

Nowe produkty

Promocje

PrestaShop
OZDOBY DREWNIANE

dekoracje drewniane

Drewno wprowadzi do Twojego wnętrza ciepły, naturalny klimat. Drewniane ozdoby do domu i dekoracje to często unikatowe i niepowtarzalne egzemplarze, które idealnie skomponują się z Twoim wnętrzem. Zaproś naturę do domu.

Wyjątkowe drewniane dodatki do domu

Drewniane ozdoby do domu doskonale sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Oryginalne dekoracje i dodatki z drewna wprowadzą niepowtarzalny klimat!

Ozdoby do domu wykonane z drewna nigdy nie będą wyglądać na przesadzone, dzięki swojemu nawiązaniu do natury. Te wykonane przez Alicję w Krainie Drewna dodatkowo posiadają duszę. 

Unikalne dodatki do domu

Ozdoby drewniane to oryginalny sposób dekorowania mieszkania. Jest to doskonały materiał, zwłaszcza jeśli ktoś gustuje w stylu skandynawskim, ale jednocześnie pragnie, by wnętrze nie wyglądało surowo i ascetycznie. Drewno dodaje ciepła i uroku. Wygląda bardzo naturalnie, a zarazem solidnie. Drewno sprawia, że mieszkanie staje się ciepłe i przytulne, dlatego jest to od wielu lat jeden z podstawowych materiałów zdobniczych. Drewno takie jak np. sosna jest bardzo miękkie, dlatego też łatwo je formować, tak by przybrało odpowiednie kształty. Dlatego też na dobrą sprawę dekoracje drewniane mogą przybierać rozmaite formy, nie odbierając jednocześnie drewnu swojej naturalności.

OZDOBY DREWNIANE Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Drewniane dekoracje do domu

Z drewna można wykonać np. lampę. W ofercie sklepu Casabella znajduje się lampa drewniana Eco Wood. Dodatkowo w asortymencie można znaleźć oświetlenie wnętrz pasujące do każdego typu i wystroju pomieszczenia.