Zegary drewniane

Oryginalne zegary drewniane

Przepiękna kolekcja zegarów z drewna, wszystkie o oryginalnym kształcie i fakturze od Alicji z Krainy Drewna. Artystka, która kocha rzemiosło,  posiada w swoich dłoniach niezwykłą moc tworzenia. Pracuje z pasją, a jej dzieła mają duszę i powinny znaleźć wyjątkowe miejsce w Waszych wnętrzach...

Zegary drewniane Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

 • Szybki podgląd
  400,00 zł W magazynie

  Zegar ścienny, drewniany, naturalny, wyjątkowy. W magiczny sposób plaster drzewa akacji, ozdobiony delikatnymi wskazówkami w kolorze miedzi, został przemieniony w unikatowy zegar. Idealny dla miłośników natury.

  400,00 zł
 • Szybki podgląd
  450,00 zł W magazynie

  Piękny zegar ścienny wykonany z naturalnego drewna. Niepowtarzalny charakter i design. Piękna struktura drewna, jakby muśnięty promieniami słońca. Stworzony z miłości do drewna i pięknych wnętrz. Uczyni Twoje wnętrze nietuzinkowym.  Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz wykonany z drewna z topoli. 

  450,00 zł
 • Szybki podgląd
  450,00 zł W magazynie

  Wyjątkowy dębowy zegar ścienny, prosty w formie, ale nietuzinkowy w formie wizualnej, rozgranicza nam strefę dnia i nocy, zgodnie z rytmem naszego dnia. Nie może go zabraknąć w Twoim wnętrzu. Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz wykonany z drewna z dębu. 

  450,00 zł
 • Szybki podgląd
  400,00 zł W magazynie

  Piękny zegar ścienny, wykonany z kory drzewa topoli, zachowana naturalna forma i struktura drewna . W 100% naturalny, nietuzinkowy, idealnie wpisuje się w wiodący trend eco designu. Będzie wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz wykonany z kory topoli.

  400,00 zł
 • Szybki podgląd
  400,00 zł W magazynie

  Niepowtarzalny Eko Zegar Napoli, wykonany z olchowego drewna, urzeka swoja prostotą. Surowy charakter, głęboki kolor i delikatne, ozdobne, złote wskazówki czynią go niepowtarzalnym. Idealnie wkomponuje się we wnętrza klasyczne lub loftowe. Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz. 

  400,00 zł
 • Szybki podgląd
  400,00 zł W magazynie

  Niepowtarzalny Eko Zegar Sienna w trójwymiarowy sposób ozdobi Twój dom. Zegar wykonany z 4 przestrzennych kawałków drewna, muśnięty ciepłym odcieniem brązu, wprowadzi ciepło i nada charakteru Twoim ścianom. Idealnie wkomponuje się we wnętrza klasyczne jak i loftowe. Jedyny i niepowtarzalny egzemplarz. 

  400,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów