PODUSZKI DEKORACYJNE

Poduszki dekoracyjne

Nietuzinkowe tekstylia nawet z mało ciekawego wnętrza potrafią wyczarować przytulny klimat. Modele naszych poduszek dekoracyjnych są starannie dobierane tak, żeby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Wyjątkowe poduszki ozdobne do salonu i nie tylko

Nasze ciekawe poduszki dekoracyjne mają cieszyć oczy za każdym spojrzeniem. Wykonane są z najlepszych materiałów, idealne na kanapę, pochodzą z najnowszych kolekcji, więc możecie mieć pewność, że Wasze wnętrza będą modne i piękne. 

PODUSZKI DEKORACYJNE Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Nie masz pomysłu jak odmienić swoją kanapę? To koniecznie przeczytaj ten tekst.

Nie od dziś wiadomo, że detale mają ogromne znaczenie. Poduszka dekoracyjna czy pled dopasowany w odpowiedzi sposób potrafią zdziałać cuda w aranżacji Twojego salonu czy sypialni. Odmienią opatrzoną już sofę i w zależności od wybranych modeli, sprawią, że wnętrze nabierze elegancji, wytworności lub wręcz przeciwnie lekkości i nasycenia. Bez dużych nakładów finansowych w prosty sposób zmienisz swoje wnętrza nie do poznania.

Gdzie układać poduszki?

  • Najczęściej poduszki układamy na meblach: sofa, łóżko. Ma to swoje walory zarówno estetyczne - poduszka nawet z minimalistycznej sofy potrafi wyczarować designerski wygodny mebel, jak i użytkowe - poduszka podłożona pod głowę sprawia, że możemy w komfortowy sposób relaksować się po pracy.
  • Czytanie książki na parapecie, rozkoszując się przy okazji pięknym widokiem na okolicę sprawi, że relaks będzie całkowity. Jednak, żeby było wygodnie, poduszki będą tu niezbędne. Parapet, wnęka ozdobione poduszkami dekoracyjnymi sprawią, że kącik relaksu będzie komfortowy i miły dla oka. 
  • Dla amatorów niestandardowych rozwiązań mamy propozycję umieszczenia poduszek na podłodze. Rozsypane wokół stolika kawowego będą służyć za siedziska, a rzucone luzem na dywanie będą leżanką o nieograniczonej przestrzeni. 

Jak komponować poduszki dekoracyjne?

Poduszki dekoracyjne możemy zestawiać na wiele sposobów, jednak aby kompozycja była udana, należy brać pod uwagę pewne zasady, które tu obowiązują. Decydując się na konkretne zestawy poduszek zwróć uwagę na to:

  • jaki kolor mają Twoje ściany oraz będące już tam meble
  • w jakim stylu utrzymane jest twoje wnętrze (poduszki z motywem lawendy nie koniecznie odnajdą się w loftowym wnętrzu)
  • czy w domu przebywają dzieci (poduszki z cekinami nie będą tu odpowiednim pomysłem, gdyż mogą zostać połknięte przez dziecko)
  • jakie są preferencje pozostałych domowników
  • jak jest pora roku (zmiana dodatków wnętrzarskich w zależności od pory roku to doskonały sposób na pozbycie się monotonnii