ŚWIECZNIKI, LAMPIONY

Świeczniki i lampiony

Magia światła i jego blask odmienią każde wnętrze. Nowoczesne świeczniki i lampiony wprowadzają cudowny, przytulny i intymny klimat. To elementy dekoracji, których nie może zabraknąć w Waszych domach oraz na tarasach. Doskonale skomponują się z wieloma aranżacjami: od klasycznych, przez nowoczesne, skandynawskie, industrialne, awangardowe, czy w stylu glamour.

Nowoczesne świeczniki dekoracyjne i lampiony

W wasze ręce oddajemy kolekcję świeczników, lampionów industrialnych szklanych, metalowych, ceramicznych, drewnianych i kamiennych, a także wiele innych. Zależnie od materiału wykonania dany świecznik bądź lampion pasuje do innego rodzaju wnętrza. Świeczniki nowoczesne zwykle wykonane są z betonu bądź materiałów łączonych. W ciekawy sposób urozmaicają one wnętrze, gdyż z jednej strony beton jest surowym materiałem, który nadaje ascetyzmu, to jednak blask świec ociepla pomieszczenie, łagodząc krawędzie. Świeczniki dekoracyjne doskonale sprawdzą się również w pomieszczeniach klasycznych.

ŚWIECZNIKI, LAMPIONY Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Pamiętaj, że delikatnie rozproszone światło pięknie uwydatni uroki Twojego wnętrza. Świeczniki to jedno z popularniejszych sposób na urozmaicenie mieszkania. Taka dekoracja nie jest nachalna, zwykle nie kosztuje zbyt dużo a dodaje pomieszczeniu przytulności. Można ją położyć w każdym pomieszczeniu, gdyż światło świec pasuje do właściwie każdej przestrzeni. Niezależnie czy to łazienka, salon, czy też sypialni.

Świeczniki industrialne, dekoracyjne, nowoczesne...

W ofercie sklepu Casabella są nie tylko świeczniki i lampiony szklane, betonowe i z materiałów łączonych. W asortymencie można znaleźć: świecznik kula, ale również drewniane ozdoby do domu oraz misy dekoracyjne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i wybrania najlepszych produktów do swojego domu. Dzięki dodatkom od CasaBella możesz w pełni dopasować styl swojego mieszkania do własnych upodobań.