DLA DOMU

Dom to nasza oaza, miejsce gdzie po całym dniu, odnajdujemy spokój i harmonię. Wracamy tam aby się zregenerować, odpocząć, porozmawiać z bliskimi, poczytać dobrą książkę i nabrać sił do kolejnego dnia. Żeby spędzony tam czas był dla nas przyjemnością, warto zadbać o walory estetyczne naszych wnętrz. Dom mam być funkcjonalny, przytulny i zgodny z naszym gustem. 

CasaBella czyli "piękny dom" powstała właśnie po to, by sprawić, żeby Wasze wnętrza były piękne. Wyszukujemy unikatowe perełki z wielu kolekcji, aby ułatwić Wam odnalezienie stylu, który będzie do Was pasował i pozwoli Wam zaaranżować przestrzeń w indywidualny sposób. 

DLA DOMU Jest 317 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 317 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 317 elementów

Casabella   to wyszukane produkty do domu i ogrodu. U nas znajdziesz piękne tekstyliajak poduszki dekoracyjnekoce, obrusy i firany. Tekstylia sprawiają, że wnętrze staje się przytulniejsze, a jednocześnie dzięki niewielkim nakładom finansowym możemy całkowicie odmienić charakter pomieszczenia. 

Nie zapominajcie o roli oświetlenia w domu.  Lampy stołowenocne wiszące czy podłogowe razem z abażurami tworzą klimat niepowtarzalny, potrafią całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu nowoczesnego lub przytulnego klimatu. Światło to serce domu a wiele jego odmian znajdziecie w CasaBella. 

Aby otaczająca nas przestrzeń była funkcjonalna, potrzebujemy mebli do przechowywania potrzebnych do życia codziennego przedmiotów jak zastawa stołowa czy ubrania. CasaBella uwielbia drewno i wykonane z niego meble. Wybieramy dla Was unikatowe modele, które będą cieszyły oko nie tylko Wasze ale i Waszych gości. Z przyjemnością zasiądziecie do filiżanki kawy na wygodnej sofie przy drewnianym stoliku kawowym zaś pojemna komoda pomieści wiele pamiątek oraz podręcznych bibelotów. Kropką nad i będzie konsola z piękną dekoracyjną lampą oraz  pamiątkowymi zdjęciami w ozdobnych ramkach

Aby dom nabrał indywidualnej odsłony musi zostać udekorowany według gustu gospodarza. To on powoduje, że dom nabiera charakteru i jest jego wizytówką. Standardowo wyposażone wnętrze może mieć wiele odsłon i tylko dzięki dekoracjom nabiera wyrazu i świadczy o upodobaniach właścicieli. Wychodzimy Wam z pomocą i oferujemy wiele detali, które pozwolą Wam ubrać Wasze domy w nietuzinkowe ozdoby takie jak lustraświecznikiwazonyfigurkizegary czy ramki. 

CasaBella uwielbia piękne wnętrza i z przyjemnością pomoże Wam w ich stworzeniu wokół siebie.