RĘKODZIEŁO

Drewno

Drewno to najszlachetniejszy materiał wykorzystywany we wnętrzach, który dostaliśmy od Matki Natury. Jest uniwersalne - gdyż wykorzystane w odpowiedni sposób wpasuje się w każdy styl aranżacyjny i co ważne nie starzeje się, a wręcz przeciwnie, z wiekiem , jak dobre wino, nabiera charakteru i niesie w sobie historię zjedzonych kolacji przy stole czy rozlanych kaw na stoliku

Z drewna powstają domy, meble oraz dekoracje. Nie ma domu, w którym nie znalazłby się przynajmniej jeden drewniany przedmiot. CasaBella uwielbia drewno i jego uniwersalność. Współpracujemy z artystami w tym rzemiośle dlatego poza standardowymi kolekcjami znajdziecie u nas niepowtarzalne wyroby handmade tworzone przez Alicję w Krainie Drewna. To unikatowe perełki, które występują w pojedynczych egzemplarzach i tworzone są z designerską wizją tej uroczej blondynki. 

Zapraszamy do CasaBella po wyjątkowe meble i dodatki z drewna. 

RĘKODZIEŁO Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

 • Szybki podgląd
  889,00 zł W magazynie

  Nowoczesny obraz na płótnie , Tajemnicza kobietaTechnika wykonania: farby akrylowe nanoszone pędzlem.Stonowane kolory, odcienie szarości.Obraz zabezpieczony werniksem.  Idealny do sypialni oraz salonu, może być zawieszony zarówno w poziomie jak i pionie.

  889,00 zł
 • Szybki podgląd
  889,00 zł W magazynie

  Nowoczesny obraz na płótnie , Pocałunek Technika wykonania: farby akrylowe nanoszone pędzlem.Stonowane kolory, odcienie szarości.Obraz zabezpieczony werniksem.  Idealny do sypialni oraz salonu, może być zawieszony zarówno w poziomie jak i pionie.

  889,00 zł
 • Szybki podgląd
  450,00 zł W magazynie

  Nowoczesny obraz na płótnie , Akt Kobiecy -  nostalgiaWymiar: 55cm x 45cm Technika wykonania: farby akrylowe nanoszone pędzlem.Stonowane kolory, odcienie szarości.Obraz zabezpieczony werniksem.  Idealny do sypialni oraz salonu, może być zawieszony zarówno w poziomie jak i pionie.

  450,00 zł
 • Szybki podgląd
  759,00 zł W magazynie

  Nowoczesny obraz malowany na płótnie , Kobieta z lampką winą Wymiar: 80cm x 60cm Technika wykonania: farby akrylowe nanoszone pędzlem.Stonowane kolory. Obraz zabezpieczony werniksem.  Idealny do sypialni oraz salonu, może być zawieszony zarówno w poziomie jak i pionie.

  759,00 zł
 • Szybki podgląd
  889,00 zł W magazynie

  Nowoczesny obraz na płótnie , Akt Kobiecy - Zmysłowa kobieta w pościeli Wymiar: 115cm x 75cm Technika wykonania: farby akrylowe nanoszone pędzlem.Stonowane kolory, odcienie szarości.Obraz zabezpieczony werniksem.  Idealny do sypialni oraz salonu, może być zawieszony zarówno w poziomie jak i pionie.

  889,00 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Drewno to wyjątkowy dodatek wnętrz, lubimy jego ciepło, a także jego wszechstronne zastosowanie, od bardzo praktycznego, poprzez jego klasyczną odsłonę, aż do niepowtarzalnych dekoracji wnętrz